Spokanisch Archief

PERSONEN: alfabetische lijst
Terug naar
Personen
 
Kijk ook in
Lijst met familienamen
Lijst met jongensnamen
Lijst met meisjesnamen
 
Dit bestand (beginletter van achternaam)
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 

Status: Open lijst

 

Alfabetische lijst van alle personen die ergens in het Spokanisch Archief of andere documentatie genoemd zijn. De personen moeten in Spokaniė leven, ooit geleefd hebben of beschouwd worden als geleefd te hebben (zoals legendarische helden en sage-personen). In een enkel geval worden personen opgenomen die buiten Spokaniė leven, maar wel belangrijk zijn voor de gebeurtenissen in dit land.
Vrouwen worden gemarkeerd met *. In eerste instantie staan de aparte namen gealfabetiseerd, in tweede instantie volgt alfabetisering op de totale samengestelde naam. Dit wil dus zeggen dat bijvoorbeeld Cālm Hufy vóór Cālmarr komt, of Tāst-Ofenhefer vóór Tāstō, of Thyrra Gizell vóór Thyrra-Fercen (want Thyrra Gizell is één, zij het dubbele, achternaam, en Thyrra-Fercen is een samengestelde naam). Verder tellen voorvoegsels als Ef, l', van, ed. bij de alfabetisering wel mee.

Namen van personen worden in principe niet in DICTIO opgenomen, tenzij de naam deel uitmaakt van een idiomatische uitdrukking. Zo wordt (koning) Lotōlmensten in het woordenboek opgenomen om de uitdrukking lo pūl lo Lotōlmensten ("zo stom als het achtereind van een varken") te kunnen verklaren. (Voor- en achternamen, zonder dat er een specifieke persoon mee wordt bedoeld, zijn wél in DICTIO opgenomen).



    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1. Terre Aāstiy Larmina-Tejoden
  2. Dominico Abruzzi
  3. Āgen Achumm-Debando*
  4. Angus Adie
  5. Irenn Adolent-Sinto-Trofi*
  6. Eeriys Aelbātiy-Qurten
  7. Ajeusto Cozenn
  8. Petriy Akona-Hōnt
  9. Alasonur
  10. Clopiy Ālbalev
  11. Āldergeene
  12. Aleroh Cafociy Zempeha
  13. Odray Alertobiy-Quūzzt*
  14. Pelf Alexej-Xāsma
  15. Moffain Alicropa
  16. Hirdostenn Ālmer
  17. Lerf Ālmer-Durain
  18. Lerdu Alorje-Palynne
  19. Pyt Alorje-Seert
  20. Mariy Alvarez*
  21. Juan Alvarez Cuellar
  22. Ricardo Alvarez Cuellar-Teengochyve
  23. Alveyro Joez
  24. Petriy Amagg-Rifo Ef Jakām
  25. Loskam Amaj-Plōx
  26. Amalaliano Cōhale
  27. Vittore Ambrogio
  28. Amyro Olyna*
  29. Etulle Amyro-Crūtte
  30. Lisa Amyro-Keerā*
  31. Āncarramé*
  32. Mendra Āndalunn*
  33. Pōlfer Āndunn-Ef Poiros
  34. Anees
  35. Vala Ānker-Ef Opper*
  36. Tyca Annderen-Otaniy
  37. Jāndra Antiganee
  38. Huva Appel
  39. Husse Aquberrte
  40. Vunnt Aquberrte-Alber
  41. Kerrdiyf Aragōrn-Liyrka
  42. Fyffe Ārdures-Fonsegg
  43. Fytrich Argytoles
  44. Jules Arjen
  45. Erfyn Arjen-Arjen*
  46. Friyst Arjen-Jobōffe
  47. Ārmyll
  48. Milas Asjettor-Ochā*
  49. Myzo Astrite-Melger
  50. Nyjā Astrite-Š’ff*
  51. Uper Atelva-Rifo Āmquff*
  52. Kohylle Atrogeniy
  53. Zymer Atrogeniy
  54. Atrokās


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  55. Hāstāf Bachstrom
  56. Peoll Baker-Lōpecc
  57. Moffain Bāldriy-Rifo Ef Ses
  58. Moffain Baleariy
  59. Veronn Baleariy-Tānsac
  60. Cruss Bāljer-Oftehynne
  61. Philip Baltimore
  62. Moffain Balynna-Rifo Ef Vildul
  63. Irtava Balynnadur-Fraveff*
  64. Gals Balynnadur-Zōler
  65. Šerm Bānpa-Haj
  66. Cornelis Barendrecht
  67. Johannis Barendrecht
  68. Barenn Grenna*
  69. Oesete Bārk-Rifo Ef Vildul*
  70. Lerdu Bartmān-Mānderfit*
  71. Maliyster Bās-Buta
  72. Samora Bavān*
  73. Qunaze Bavān-Matō
  74. Jānes Bavān-Ofenhefer
  75. Crevo Beeckbergh
  76. Kjobee Beelmānt
  77. Nest Beelmānt
  78. Mares Belkiy-Hunn
  79. Eddy Bella
  80. Neemt Bellart
  81. Hānis Beneficiara-Gōp
  82. Flore Bertōldi
  83. Hysa Bertōldi-Hecc
  84. Jānes Bertōldi-L’ff
  85. Leena Bikijanā-Huldufit*
  86. Xām Bilardo-Kwānt*
  87. Lerdu Biyca-Zlomiy
  88. Bjertens
  89. Lerfa Blaaf*
  90. Moffain Blaaf-Tūlmen
  91. Moffain Blach’-Stootā
  92. Alk’ Blafūs*
  93. Olm Blafūs-Noquss
  94. Thomas Blake
  95. Ignatz Bleinlein
  96. Herriy Blerdenert-Olevy
  97. Fajiyn Bliymān-Portessi
  98. Moffain Bliymplōf
  99. Marys Bliyrstry-Platt
  100. Herneg Bliytd
  101. Lerdu Bliytd
  102. Mefa Blocriy-Dicorona*
  103. Verass Blocriy-Melger*
  104. Pārfas Blocriy-Muėn
  105. Lex Bloes-Brysa
  106. Petriy Blof
  107. Lerdu Blotter
  108. Moffain Blotter-Romain
  109. Bluta*
  110. Drōmote Bobeeje
  111. Hilda Bobeeje-Brandt*
  112. Moffain Bobeeje-Palynne
  113. Gernt Bošiyl-Boert
  114. Gezulo Boef-Albes
  115. Gyder Boesh-Deelff
  116. Olyna Boesh-Vever*
  117. Clara Bohemienn*
  118. Pyt Boma
  119. Glāme Boma-Blof
  120. Odlen Bōrke-Diync
  121. Dr. Hermann Ernst Börsemayer
  122. Dorothea Bosch-Rifo Hirdo*
  123. Kula Botriy-Cōlmen
  124. Molle Botriy-Pasostiy
  125. Henec Botriy-Pull
  126. Lerdu Bozaniy
  127. Willem Bozeman
  128. Kārle Bozjafiy-Koll
  129. Ursula Bradforth*
  130. Höskuldur Bragason
  131. Sem Brālgońg-Eensen
  132. Hilda Brandt*
  133. Alister Brānša-Kwent
  134. Riystef Breefāla
  135. Bochōc Bremiy-Cārw’nn
  136. Dorothy Bricks*
  137. Philip Brins
  138. Moffain Briynki
  139. Fylana Broeca*
  140. Quly Brokjiys*
  141. Lōra Brujeer
  142. Clāst Brujeer-Atelva
  143. Elwe Brujeer-Atelva*
  144. Pytt Brujeer-Stootā
  145. Iylle Brūnk-Weesel*
  146. Moffain Br’stā
  147. Jessica Bühler*
  148. Jānes Būlfer
  149. Lerdu Būlfer-Pacelane
  150. Lerdu Būlfer-Zjōc
  151. Āndrees Bulger-Kemp
  152. Zāfte Bulger-Ÿriymme
  153. Diyns Burālfiy*
  154. James Burton-Rifo Ef Vildul
  155. Mitja Būst-Agerer*
  156. Bill Butterfield


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  157. Lorysse Cāfrās-Ef Agru
  158. Herneg Cāfrās-Koles
  159. Mariy Cāfrās-Koles*
  160. Peoll Calafiy-Hestiy
  161. Kryna Cales-Palin*
  162. Gajener Cālldere-Lerjen
  163. Leger Cālm Hufy
  164. Arūgt Cālm Hufy-Ilo Zjae
  165. Yvonn Cālmarr-Hedrāgter*
  166. Cālmer
  167. Lerdu-Ōrs Cālmer-Chyss
  168. Ymper Cālmer-Ef Wopster
  169. Irva Cālstef-Eftarane*
  170. Dāne Cālstef-Greńg
  171. Pārf Cālstef-Kyrā
  172. Iyret Cāltiy
  173. Jān Camyra
  174. Grytt Camyra-Moffayn*
  175. Hydy Cana*
  176. Gianpaolo Canarozzo
  177. Joseph Canarozzo
  178. Judyt Candell*
  179. Petriy Canec-Hūlst
  180. Ryna Canec-Hūlst*
  181. Petriy Cāneees
  182. Modesta Cāpitana-Nōck*
  183. Otze Cārbriy
  184. Kent Cārderame
  185. Peoll Cārderame
  186. Maliyster Cārderame-Halāf Ur Steen
  187. Wales Cārderame-Hylah
  188. Jāndra Carell
  189. Kreehé Cārfryll-Maravyll*
  190. Gest Cārrdelen-Lisacao
  191. Justes Cārrdev’n
  192. Petriy Carst-Homeg
  193. Milenn Cārvata
  194. Jānpyt Cārw’nn
  195. Holiy Cāsserdem-Otaniy
  196. Maliyster Cats
  197. Heef Cats-Sevyla
  198. Biyx Cave-Greem
  199. Sims Cave-Manetaler
  200. Celdarās
  201. Juliy Celdarās*
  202. Mareo Cendrec-Paraquro
  203. Piga Cervell*
  204. Uteer Chafe
  205. Corina Chafe-Operhenyll*
  206. Pernen Tāsto Chālenosta
  207. Johaniys Cherse
  208. Petrus Cherse
  209. John Chesterfield
  210. Chila Fantin*
  211. Rātse Clātsiy-Metrusse
  212. Clemens XII
  213. Bernard Olivier Charles Clermont de Fontaigny
  214. Bertel Olāf Cristo Clermont de Fontaigny
  215. Jean-Jacques Jérome Clermont de Fontaigny
  216. Xavier Yves Clermont de Fontaigny
  217. Raoul Louis Clermont de Fontaigny-de la Bouillčre
  218. Tybelt Clermont de Fontaigny-Ferken Heles
  219. Sājen Clermont de Fontaigny-Her Fameto
  220. Petriy Jānes Moffain Clermont de Fontaigny-Roiée
  221. Buta Clofiy
  222. Pōlfer Clofiy-Ma'itte
  223. Ugena Clofiy-Nōnga*
  224. Ugena Clofiy-Umerr*
  225. Herneg Cloma-Ryff
  226. Clonale Gizell*
  227. Fala Clošer-Edisōn
  228. Hesta Clošer-Edisōn*
  229. Maliy Cofert
  230. Gysel Cofert-Cofert
  231. Glopiy Cōhale
  232. Cōhale Festo
  233. Cōhale Lejf
  234. David Cohen
  235. Kenneth Cole
  236. Rygtā Colestiy-Fōmp
  237. Hyra Colestiy-Oofo
  238. Gylt Coliyf
  239. Milas Coliyf-Herfegge*
  240. Peoll Cōlmann
  241. Myrjām Cōlmer-Gindiroh*
  242. Petriy Cōlmer-S’ss
  243. Huva Comāf-Š’rpainn
  244. Fyršiy Cōmsa-Bergo
  245. Merja Comura-Klajes*
  246. Cōndiyc
  247. Turre Cōndiyc
  248. Conyra
  249. Conyra Faly
  250. Berta Coopmans*
  251. Marina Cōpsa-Droemāne*
  252. Sypa Cor
  253. Ravaja Cordelha de Lopez-Hara*
  254. Glónt Cortesj
  255. Hara Crānza*
  256. Moffain Crea-Noliyf
  257. Lody Creagh
  258. Lester Crevo
  259. Bruce Criddell
  260. Iva Cridell
  261. Tavry Cridell-Ferdu*
  262. Lester Croemys
  263. John Croydon
  264. Vikter Cruss-Hubert
  265. Mavy Cruss-Molliy*
  266. Crympāf Hueste
  267. Moffain Crympāf Hueste-Halāf Ur Steen
  268. Edver Cryps
  269. Inger Cvānt
  270. Jenva Cvārf*
  271. Mārgret Cviylpa-Firani*
  272. Hurona Cviylpa-Stootā*
  273. Lāmpa Cwānderhynne
  274. Moffain Cwārden
  275. Petriy Cylle
  276. Jānes C’rbarās-Vloja
  277. Aver C’rtig-Atori


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  278. Cesse Da Costa*
  279. Lerdu Da Costa
  280. Peoll Dāfty
  281. Ogrist Damōc
  282. Dānda Lerdu*
  283. Cales Dapozes
  284. Gāres Dapozes
  285. Gertrude Daufenbach*
  286. Jacques De Labouillaire ur Steefj-Blef Ef Vildul
  287. Nōrbert De Labouillaire ur Steefj-Hanse Quela
  288. Quly De Labouillaire ur Steefj-Jobleempiyt*
  289. Vicente de Peńafort
  290. Alejandro de Viera y Clavijo
  291. Tine de Wit*
  292. Moffain Debando-Mue
  293. Clément Debussy
  294. Gontrā Deeter*
  295. Iynder Delst
  296. Joost den Haan
  297. Lyro Dentōr-Kurmān
  298. Moffain Dentōr-Vola
  299. Moffain Dercs-Heenōše
  300. Genell Dercs-Xarfylle*
  301. Petriy Dewyt
  302. Moffain Dicorona-Pelatiy
  303. Megtert Diez-Kalāc
  304. Margareth Dilliscop*
  305. Gijs Dirckszoon
  306. Javlān Dirr
  307. Petriy Dirr-Deelff
  308. Diylt Ber
  309. Diynta*
  310. Moffain Šiyzze-Kōnes
  311. Ārmyll Doffiy-mirs
  312. Herneg Dōk
  313. Dōlty
  314. Nest Dōlty-Rāpip
  315. Fōns Domel-Fla'ecc
  316. Hydy Dōnder
  317. Eeriys Dōrcā
  318. Arend Doterwille
  319. Dovjanā Keldy*
  320. Georges Doyen
  321. Ōrvo Draheff
  322. Jonās Dreemp
  323. Elmira Droemote*
  324. Jān Droemote-Fisa
  325. Sara Dromāna*
  326. Eeryssa Drysa*
  327. Dāl Šuc’r-Teereso*
  328. Melger Šūft-Cwejeńg
  329. Carola Šūft-Feldariy*
  330. Pierre Duhoux
  331. H’vōc Dulenne
  332. Cegte Šulū
  333. Hesta Šulū-Morris*
  334. Jān Dupont
  335. Giyrte Durain-Eemere
  336. Miko Sereg Dwārfjeńg-Noōsše
  337. Geoffrey Dyne
  338. Elsiy Dysse-Niymt*


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  339. Merlen Ebezzer
  340. Piytry Eemānen
  341. Ogrist Eemānen-Dāslo
  342. Edver Eemere
  343. Ivonn Eemere*
  344. Cōrna Eemere-Crevo
  345. Hysa Eent-Zwomina
  346. Tree Eepuc’ršeer-Lanōs*
  347. Quny Eer-Dāslo
  348. Matilda Eester-Dōlty*
  349. Tina Eester-Olōf*
  350. Merja Ef Agru-Sjeus*
  351. Heef Ef Esperos
  352. Gerfy Ef Esperos-Itārzatreef
  353. Folyca Ef Gvārcer
  354. Elsa Ef Hupster*
  355. Hāne Ef Hupster
  356. Bašany Ef Hupster-Merf’nn*
  357. Stex Ef Kasser
  358. Victer Ef Kasser
  359. Justes Ef Ketter
  360. Elsine Ef Mesāiy-Ofenhefer*
  361. Lapi Ef Mjakāmkiy-Keldus
  362. Viyster Ef Ninker-Cārfryll
  363. Ingret Ef Opper-Ferden*
  364. Keldy Ef Opper-Rāno*
  365. Elsa Ef Poensatjen*
  366. Heles Ef Poiros-Wānk
  367. Promiy Ef Quista
  368. Roemulā Ef Quista*
  369. Elger Ef Wopster-Atelva
  370. Spensa Ef Wopster-Huc’r*
  371. Elsyne Eftarane*
  372. Veronn Eggerdiyn
  373. Bijān Eggerdiyn-Otze
  374. Moffain Ejtsa
  375. Kitripli Elbaros
  376. Bryget Elbaros-Jobōffe*
  377. Ryvynn Ellmariyn
  378. Elmarylla*
  379. Javlān Eltu Varyh-Meert
  380. Elveg*
  381. Emanuala*
  382. Lōra Emmerliyst-Oliyi
  383. Halari Emmerliyst-Refsāf
  384. Heef-Petriy Endunn-Gōp
  385. Josef Enelānder
  386. Entola En’mt*
  387. En’ze Larō*
  388. Pano Eperršū
  389. Kobri Equell-Terfy
  390. Lano Estert-Rākfār*
  391. Julynn Estert-Sareff*
  392. Nādess Eutomiy-F’vi*
  393. Hōgta Eutomiy-Qurfj
  394. Dāl Evźque-Buros
  395. Peter Evergreen


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  396. Bochōc Fāga
  397. Hara Fāga-Bergo
  398. Chyss Fāga-Kordaa
  399. Lerdu Fāgee-Fandare
  400. Cōldy Fājas
  401. Fajjite*
  402. Crybō Falo-Hāss
  403. Faly Mahōgge
  404. Ardures Faly Mahōgge
  405. Fōlsa Faly Mahōgge
  406. Riko Faly Mahōgge
  407. Falyssa Monincro Lerdu*
  408. Iynder Fanįj-Lyder
  409. Regiys Fandare
  410. Vromiy Fandare
  411. Pāskel Fandare-Keltus
  412. Eldrem Fantin
  413. Fantin Šymmiy*
  414. Lōra Farth*
  415. Ob’n Farth-Fonsegg
  416. Moffain Farth-Rusen
  417. Rinās Fās
  418. Fausto Enrique Lax
  419. Barbara Fedder Brown
  420. Lerfāc Feenn-Ozzūpiyle
  421. Crena Feertupiyre*
  422. Rygtā Feertupiyre
  423. Trōma Feertupiyre
  424. Vequesy Feertupiyre*
  425. Zarten Feldariy
  426. Gezulo Feldariy-Datriy
  427. Keeche Feldariy-Weena*
  428. Irva Fercen-Cālldere*
  429. Lester Ferden-Ferden
  430. Rufen Ferdu-Fraveff
  431. Ÿnsa Ferdwine*
  432. Natall Ferdwine-Rifo Kolini*
  433. Carola Ferken Heles-Hācōstater*
  434. Gemell Fermylen*
  435. Sājen Fermylen
  436. Elger Fes Ef Fōresta-Blach’
  437. Cōrna Fes Ef Knurfel
  438. Fryg Fes Ef Knurfel
  439. Ant Fes Ef Knurfel-Lettiy
  440. Stex Fes Ef Pārc
  441. Jeto Fes Ef Pārc-Paraquro*
  442. Hugg Fes S’rts-Fr’j
  443. William Fesk
  444. Moffain Fesk-Atori
  445. Fija
  446. Michen Fijosiy
  447. Toja Files*
  448. Wāndra Fimastry-Solōs*
  449. Moffain Firani-Pliy
  450. Costeliy Firos-Debando*
  451. Jān Firos-Umāsse
  452. Leon Fiyndiy-O'Reesh
  453. Petriy Flaf
  454. Maziy Flafā-Trus
  455. Era Flafoen
  456. Olm Flafoen
  457. Fidela Flās Comāf
  458. Lerdu Flās Comāf
  459. Sylviy Flās Comāf
  460. Lindokiy Flās Comāf-Ef Esperos*
  461. Elsa Flās Comāf-Ferken Heles*
  462. Lindokiy Flās Comāf-Huron
  463. Lerdu Flās Comāf-Kanea
  464. Hyndy Flās Comāf-Klajes
  465. Grenn Fleemt-Gindyroh
  466. Gysel Fleufiy
  467. Cārle Flofari-Pott
  468. Lotgirjen Flofariy-Fōlcwyne
  469. Dysse Flofarri
  470. Renne Flofarri-Husater
  471. Petriy Flomarus
  472. Slomā Flomarūs-Pertres
  473. Jānpyt Flor
  474. Olyna Florez*
  475. Krōl Florez-Heeder*
  476. Flortof
  477. Petriy Fōmp
  478. Diyfy Fontaine
  479. Korbiy Fop
  480. Hinnerāc Fōrestā-Lepberiy
  481. Javlān Fōster
  482. Regiys Fōsty-Nāg
  483. Fraja*
  484. Eligys Fraker
  485. Gyrūs Frākkeny Rifo Flāgpe
  486. Elselyne Frākkeny Rifo Flāgpe-Heenōše Zyftoen*
  487. Flajāc Frākkeny Rifo Flāgpe-Heenōše Zyftoen
  488. Nōrbert Frākkeny Rifo Flāgpe-Heenōše Zyftoen
  489. Tiffian Frākkeny Rifo Flāgpe-Ista Lōra
  490. Klesto Frākkeny Rifo Flāgpe-Parō Mesā
  491. Kersta Frāmenn-Dleebro*
  492. Petrus Fransen
  493. Rufen Fredā-Kāpp
  494. Chris A. Frederickson
  495. Cristo Frederiksson
  496. Petriy Freegh-Fisater
  497. Drōmote Freegh-Kamer
  498. Ōrs Freegh-Oten
  499. Freema Grūns
  500. Freema Marys
  501. Lyn Frex-Xeemān*
  502. Erwin Frischert
  503. Jonās Friyndās-Trabana
  504. Lutpōl Frizjūschte
  505. Amyro Fruzih-Freegh*
  506. Elsine Frygt*
  507. Petriy Fr’j-Tūlmen
  508. Alessiy Frytsaler-Heelda*
  509. Fundranā
  510. Sjocc Furdās*
  511. Lerdu Fürth
  512. Fyffe
  513. Fyla
  514. Elfens Fyndyāndo
  515. Ladrōs Fynt
  516. Lerdu F’vi-Metrusse


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  517. Ogrist Gajener
  518. Vinsenn Gajener-Kārder
  519. Gala Hanse Quela*
  520. Helee Galadryll-Fens*
  521. Kāter Gālmiyn-Annderen
  522. Polo Gālpales-Gloef*
  523. Tom Gāmpa
  524. Laja Gāmpa-Lajiy*
  525. Cārles Gānkiy
  526. Irenn Gāres*
  527. Mareo Gāres-Hamiy
  528. Pōlfe Gāres-Oparigel
  529. Matest Gāres-Quntā
  530. Gašyll
  531. Jān Geeneg-Leget
  532. Nelty Gendre-Ung
  533. Klesto Gerārdus
  534. Tonja Gerfy-Opeck*
  535. Moffain Gerlas
  536. Petriy Gerlas
  537. Amest Gerlas-Mendoriy
  538. Moffain Gerneert
  539. Prūts Gerneert*
  540. Clopiy Gerneert-Moffainu
  541. Rudolf Gevers
  542. Vequ Gilltāc-Ōsel*
  543. Wesi Gilltāc-Verass
  544. Henca Gindirō-Sareff*
  545. Ceen Gindiroh
  546. Leffy Gindiroh
  547. Giyner
  548. Flortof Glāmee
  549. Pōšil Glāmee
  550. Kryna Glónt-Remste*
  551. Rufen Glopiy-Vlāgh
  552. Faly Glōppe-Yrgh*
  553. Gloprin
  554. Gloprin Karāst
  555. Roma Glūmenn*
  556. Marina Godez*
  557. Sjocc Godez-Mue
  558. Petriy Gonzales
  559. Lisa Gonzales-Pārtell*
  560. Heles Gonzales-Wocca
  561. Burēak Görgülü
  562. Vikter Grāf
  563. Cārle Gramentō-Bōl
  564. Mesā Granes-Rifo Diō*
  565. Gremsū Halorius Huron
  566. Hezy Grenn-Bochōc
  567. Mefa Grenn-Hajde*
  568. Hesta Grenn-Puriyta*
  569. Lester Grepiyr-Gōp
  570. Elsa Grist*
  571. Hezaj Grōmblāps
  572. Petriy Grōmpūssta-Hast
  573. Cupert Grotšo
  574. Glopiy Grū-Jansen
  575. Ung Grumbol-Hiylft
  576. Grurve
  577. Gryhelle Matilda*
  578. Drōmote Gryhelle-Perdu*
  579. Xue Guangyi
  580. Pōlfiy Gūnne
  581. Pablo Gutiérrez Pidal
  582. Ōlmenst Gwārcer
  583. Pōšil Gyll
  584. Leffy Gyndiroh
  585. Hypolyty Gyn’nn
  586. Loma Gyrō
  587. Moffain Gyrōs-Lotpālmen


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  588. Wisse Hācer
  589. Mazu Hācer-Kiynes
  590. Hacori I
  591. Hacori II
  592. Hacori III
  593. Hacori Festo Zlebaōno
  594. Elsine Haften*
  595. Moffain Haften-Stensiy
  596. Uper Hāgdem
  597. Fijaker Haj
  598. Vikter Hajde-War’
  599. Lembō Hakvaniy
  600. Petriy Halāf-Meenst
  601. Ronyla Halāf ur Steen-Lajy Heenōše*
  602. Leon Halāf Ur Steen-Preno Tacarifity
  603. Mares Halāf Ur Steen-Quleeše
  604. Tōlst Halan-Oliyi
  605. Šyla Halān-Diync*
  606. Mārje Halaresto-Pōna*
  607. Halari Hecoiy Huron
  608. Quše Halari-Neet
  609. Drōmote Halasdre
  610. Hānse Halasdre-Fes Ef Knurfel
  611. Remiy Halasdre-Pacef
  612. Fernent Halātea
  613. Valten Hālef-Ōlmaris
  614. Kruna Haleftiy*
  615. Kala Halkaja*
  616. Merje Halkaja*
  617. Polo Halkaja*
  618. Brugg Hālm-Stootā
  619. Šelt Hālm-Vanyzah
  620. Nent Halofiysta
  621. Turre Halofiysta-Pārfās
  622. Hāl’stiy
  623. Wiyst Hāl’stiy-Bux
  624. Monja Hamiy-Neeato*
  625. Plona Hamiy-Neeato*
  626. Heles Hamiylle
  627. Qurrde Hāmliy-Verass
  628. Glopiy Hānk
  629. Melger Hānk-Qundriy
  630. Riko Hānk-Verass
  631. Faly Hanse Quela*
  632. Hāpsā
  633. Sels Har-Greem
  634. Valāgja Har-Greem*
  635. Ina Hara*
  636. Petriy Hardiy
  637. Petriy Hārin
  638. Moffain-Lerdu Hārt-Aberhyll
  639. Manōf Hārta-Jateuvi
  640. Hartariys Aneos
  641. Pliy Hārt-War’
  642. Lerdu Hāstāf
  643. Pelcer Hāstāf
  644. Peoll Hāstāf
  645. Qurt Hāstāf-C’ra
  646. Migge Hāstāf-H’pa*
  647. Hastām Temp Grāmbarynne
  648. Petriy Havik
  649. Kref Hazācki-Toriym
  650. Lerdu Hazāki-Kalās
  651. Moffain Hazāky
  652. Drōmote Hāzeriy
  653. Elselyne Hecāne Gyrrt-Hylkā*
  654. Justus Hecāne Gyrrt-Jālba Holiy
  655. Lenne Hecāne Gyrrt-Jālba Holiy
  656. Cala Hecāne Gyrrt-Nōkaso*
  657. Hōgta Hecāne Gyrrt-Nutā Lemm’
  658. Karašinn Hecāne Gyrrt-Patenkzjoeńg*
  659. Clūst Hecy
  660. Iylmeene Heeder-Āndunn*
  661. Moffain Heeder-Lopes
  662. Janos Heeder-Rākfār
  663. Milas Heedrāgter*
  664. Lerdu Heedrāgter-Pliyfon
  665. Peoll Heedrec
  666. Heegarāc
  667. Yseng Heegg-Lōnn
  668. Oeve Heelda
  669. Qulann Heelfer
  670. Moffain Heelfer-Klyna
  671. Ōrs Heelfer-Miynt
  672. Heef Heels
  673. Lenert Heels-Spokā
  674. Qurt Heemān
  675. Zōnje Heemān-Paraquro
  676. Qurtiy Heemen-Maravyll
  677. Moffain Heen
  678. Amyro Heenōše*
  679. Lerdu Heenōše-Lajto
  680. Meńgéu Heenōše Zyftoen-Moniynfyndre
  681. Dāl Heenōše Zyftoen-Qummertee
  682. Lores Hees-Fiyndiy
  683. Lerdu Hegt-Mōjōl
  684. Drysto Heldrec
  685. Helee Quly*
  686. Calār Helee-Loō
  687. Cales Helfer-Āmo
  688. Helurfe
  689. Riko Hemmel-Crygte
  690. Lerdu Hemmel-Nolec
  691. Zesto-Kālmen Hemper-Albes
  692. Jān Hemper-Ÿrtuhaj
  693. Afrec Henkaler-Mareo
  694. Pārf Henkaler-Ugoėtos
  695. Antonio Hepurgiy
  696. Herco Smurf
  697. Velga Herdures-Pinā*
  698. Charlotte Hermans*
  699. Lex Herneg
  700. Jānes Hesmaniy
  701. Hesta*
  702. Vlaölos Hhaėnt
  703. Petriy Hilariy
  704. Justa Hilariy-Jabārt*
  705. Javlān Hillt
  706. Brian Hilton
  707. Felex Hindaranne
  708. Olyva Hirata-Liskos*
  709. Romus Hiyrdostee-Mānes
  710. Ōga Hoffmann-Warner*
  711. Hōgta
  712. Riynes Hojic Manōf-Chālenosta
  713. Qummer Hojic Manōf-P’nih
  714. Hōla
  715. Irva Holāpōftiy-Hānk*
  716. Petriy Holare-Lofjec
  717. Kruna Holito-Leje*
  718. Kanista Homeg*
  719. Lembō Hopiyf
  720. Kārle Hopiyf-Staliym
  721. Weljśn Hopjārte-Iytter
  722. Lerdu Hōster-Gloef
  723. Porrte Hōster-Umoet
  724. Petriy Hubert
  725. Ronesa Huc’r-Vanyzah
  726. Klesto Hugte-Oparigel
  727. Genoll Hugte-Plāfiy
  728. Mitārt Huliy
  729. Isiyder Huliy-Sareff
  730. Justes Hunn-Mejor
  731. Josselyn Hunne
  732. Moffain Hunne-Reeše
  733. Celf Hūnt
  734. Vikter Hupermiyftiy-Gāns
  735. Halass Hupla-Kurmān
  736. Tefyll-Lariy Hupstera-Xeemān
  737. Tek Hupsteriy*
  738. Yloje Hurdjergtjįńg*
  739. Hurfiy
  740. Jyst’ber Hurgrōne-Flygh
  741. Huron I
  742. Hurona*
  743. Huron Herco II
  744. Huron Herco III
  745. Huron Herco Loefe IV
  746. Lāgte Hurseftā-Equell
  747. Gāres Hurseftā-Rifo Ef Kolini
  748. Justus Hurterg
  749. Lariy Husof
  750. Menerrše Husof-Loma
  751. Ora Huva-Fantin*
  752. Iva Hycāl-Rānt
  753. Isiyder Hydek
  754. Kālmen Hyfy
  755. Eeriys Hylkā
  756. Janes Hylle-Plō
  757. Hymm*
  758. Elsa Hynderacce*
  759. Hyndy Thyrra*
  760. Mareo Hypa-Hences
  761. Leo H’pa-Itchquandro
  762. Katija H’pa-Rynte*
  763. Clara Hyrre
  764. Aprofiy Hyss


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  765. Cārle Ierquf-Vjola
  766. Petriy Ilo Zjae-Holāpōftiy
  767. Hyvre Ilo Zjae-Pocomānja*
  768. Imelda*
  769. Lesta Imertotterāne-Heenōše*
  770. Ina Stjerwéńg*
  771. Irameene*
  772. Hurfiy Irameene
  773. Basyll Irjen
  774. Fyla Irjen-Ošyff
  775. Pelfa Irrše*
  776. Irtava*
  777. Monja Isaak-Cridell*
  778. Lyda Isaak-Xeerft*
  779. Plefy Ōlmensten Issa Nusa
  780. Roseline Issa Nusa-Itchquas Fyljgiy*
  781. Pejo Ista Lōra-Indermān
  782. Ronesa Itārzatreef
  783. Kārdes Itārzatreef Rifo Troef
  784. Moffain Itārzatreef Rifo Troef
  785. Rāno Itārzatreef Rifo Troef-Hedrāgter
  786. Ardiysto Itārzatreef Rifo Troef-Kešamrater
  787. Nest Itchquas Fyljgiy
  788. Rodreg Itchquas Fyljgiy
  789. Miko Itchquas Fyljgiy-Bāldrāck
  790. Javlān Itchquas Fyljgiy-Hojic Manōf
  791. Nikola Itell-Iytter*
  792. Mavy Itell-Sinto-Recc*
  793. Ivichinia Maquarta*
  794. Lāmpa Iylle-Pacōs
  795. Jān Iymerstiy
  796. Pofeeni Iymerstiy*
  797. Minša Iymerstiy-Jajes*
  798. Ichōc Iyndre
  799. Silver Iyndre-Ung
  800. Jules Izimkobyjo
  801. Idriyl Izōlmariqué Laj
  802. Rosina Izōlmariqué Laj-Fōlcwine*
  803. Reestiy Izōlmariqué Laj-McLowen
  804. Tavryja Izul Maryke*


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  805. Moffain Jabār
  806. Petriy Jabārt-Šerrce
  807. Ōrs Jabārt-Eldrem
  808. Petriy Jakorsa-Kūnndery
  809. Gyder Jālba
  810. Ivonn Jālba Holiy-Aāstiy Larmina*
  811. Petriy Jālba Holiy-Aāstiy Larmina
  812. Šelt Jālba Holiy-Hojic Manōf
  813. Hānse Jālba Holiy-Ista Lōra
  814. Clopiy Jālba Holiy-Lafayette
  815. Vressa Jālba Holiy-Lafayette*
  816. Myndriy Jālba Holiy-Portessi
  817. Halyna Jālba Holiy-Ūndarjenn Furrs*
  818. Frerk Jānaler-Titeref
  819. Jāndra Jules
  820. Janos Tiros
  821. Amest Jāquše
  822. Myzo Jāquše-X’mt
  823. Jarāskiy
  824. Fōns Jastaf
  825. Ōrvo Jāstiy
  826. Manōf Jāstiy-Makaber
  827. Ronyla Jāstiy-Meerdōr*
  828. Plona Jateuvi-Rāpip*
  829. Rynne Jateuvi-Troftam
  830. Jeely*
  831. Jeely Fantin*
  832. Merlen Jeers
  833. Ārmyll Jelafoiy-Reāmehhe
  834. Hilta Jelāy-Quts*
  835. Pelcer Jelāy-Quts
  836. Jeromiy
  837. Dorteje Jertek*
  838. Javlān Jertek
  839. Noa Jertek-Vozjāf*
  840. Olāf Jiyl-Metrusse
  841. Joaquin Lax
  842. Ālzer Jobleempiyt
  843. Dyder Jocelyne
  844. Prūts Johānaler*
  845. Moffain Jolaiy-Gyrōs
  846. Pyt Jolaiy-Keldes
  847. Lerdu Jolarater
  848. Cala Jolarater-Lozé*
  849. Megtert Jolarater-Quista
  850. Pōlcerrde Jolarater-Qurten*
  851. Cermel Jolarater-Zūps
  852. Leon Jones-Fāgee
  853. Roša Jōntiy-Sandman*
  854. Edvar Jōntiy-Verc
  855. Sereg Jōntiy-Vnor
  856. Alynne Joplamiy*
  857. Nest Joplamiy-Vandelft
  858. Joveeny Huron*
  859. Glo Jūmer-Fens
  860. Rense Jūmer-Thys
  861. Glopiy Jūmer-Uleff
  862. Lykkeliy Jūst
  863. Justes Huron
  864. Justes Michemm
  865. Justes Qulann
  866. Quny J’rhu-Fōllū


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  867. Kāhysse
  868. Lerdu Kāhysse
  869. Lariy Kalāc
  870. Kārle Kalāc-Marrée
  871. Hezy Kalāc-Sipperūsta
  872. Kalaco Riycsym
  873. Slomā Kalbos-Samuels
  874. Megt Kalis-Fandare
  875. Puriyta Kamer-Promiy
  876. Lyndyll Kanea
  877. Lisa Kanyndre*
  878. Olyna Kapiy*
  879. Vikter Kapiy (sr)
  880. Vikter Kapiy (jr)
  881. Criyst Kāpp
  882. Lāt Karamāna
  883. Karāst Temp Gizell
  884. Kārbaniy
  885. Lāmpa Kārden
  886. Kārdes Kārdes
  887. Riystef Kareh
  888. Mendra Kareh-Deelff*
  889. Emanjel Kareh-Ung
  890. Karl Jāndra
  891. Sidōn Kārmenn-Šulū
  892. Fraja Kārmenn-Myna*
  893. Holiy Kārmenn-Vever
  894. Karmi
  895. Uper Karnoek-Haleftiy*
  896. Zivver Kārst-Fes Ef S’rts
  897. Trofila Kartmann*
  898. Lutpōl Kāstesch
  899. Lyda Kāstesch-Uiresa*
  900. Mānes Kee
  901. Olm Keeche-Šiyzze
  902. Latroma Keeche-Fiyndiy*
  903. Petrus Keeche-Rāpip
  904. Maliyster Keelterfiy-Ÿzolufo
  905. Otze Fjenne Keerā
  906. Fjenne Keerā-Tanasatoriy
  907. Leta Keett-Gemell*
  908. Kehhe Zovyzyndre
  909. Joseph Keijzerswaard
  910. Sōnche Kelārater
  911. Modesta Kelde-Māff*
  912. Quzo Kelde-Māff
  913. Rosina Kelde-Taris*
  914. Lerdu Keldu-Mešyf
  915. Elsa Kelk*
  916. Leif Keltus-Eftarane
  917. Leffy Keranōs ur Keranōs-Blef Ef Vildul
  918. Leffy Keranōs ur Keranōs-Tja Henna
  919. Neemt Kerfewiynne
  920. Pōlfer Kerfewiynne
  921. Māx Kerido
  922. Pōlfe Kerido-Jūst
  923. Nōrbert Kerido-Ploema
  924. Kerkocuiy Ajeusto Meretuy
  925. Kerkocuiy Ÿrcam’r
  926. Dāzzertyl Kerrdiyf-Miävve
  927. Styna Kešamrater
  928. Erwin Ketel
  929. Leif Ketilbjornsson
  930. Moffain Kilasō-Gendre
  931. Lariy Kilazō-Rott
  932. Flore Kitianos-Portāe
  933. Vūlō Kitianos-Warner*
  934. Trofila Kjelp*
  935. Lerdu Klachet-Bāntār
  936. Tek Klachet-Mej*
  937. Burgert Klāft
  938. Moetsa Klajes-Segt
  939. Ykrō Klalwa
  940. Klesto Mercu
  941. Lerdu Kliyst
  942. Moffain Klopaliy-Ameronne
  943. Inger Knūr
  944. Pofā Knurfeltiy*
  945. Kryna Knurveltiy-Xlajes*
  946. Kohylle
  947. Māndyra Kohylle
  948. Lorjen Koj-Viyndy*
  949. Poji Kojen*
  950. Jānes Kojen-Firani
  951. Dura Kojen-N’nic*
  952. Lerdu-Sypa Kojen-Pōt
  953. Festo Kokaliys-Pajec
  954. Javlān Kol-Krārt
  955. Oesete Kōlšiy-Sareff*
  956. Ardex Koles-Da Costa
  957. Tina Kolesmerater-Furr*
  958. Sūmiy Kolesmerater-Mōja*
  959. Elsa Kolini-Sevyla*
  960. Ryna Koll-Lāgte*
  961. Meate Koll-Neef*
  962. Dysse Kolra-Mue
  963. Kers Kolra-Ojic
  964. Ryta Kōlyfy*
  965. Fandrik Kompa
  966. Lona Kompa-Wāndel*
  967. Ārma Kōmurr-Qundriy*
  968. Flajāc Komyra-Vildul
  969. Zepar Kondor*
  970. Megt Kondor-Gemell
  971. Prōsper Kōnes
  972. Car’vo Kōnes-van Schijndel*
  973. Maliyster Konne
  974. Ārma Kordarater-Lozé*
  975. Elsa Korelli-Haga*
  976. Fanoos Korta*
  977. Kref Kōs-Agtencō
  978. Lerdu Krā-Eldrem
  979. Krafta
  980. Krafta Ber Cōhale
  981. Kralfrich
  982. Kraltū Atori III
  983. Kraltū Atori Laji
  984. Diederik Kramer
  985. Fietrich Krap
  986. Ymper Krārt-Cahors
  987. Antiy Kraumann
  988. Elselyne Kraumann-Endunn*
  989. Heles Kriy
  990. Janos-Kerfes Kriy-Forsater
  991. Elselyne Kriyfter*
  992. Gārnkiy Kriyfter
  993. Ung Krodur-Frec’r
  994. Hānes Kroeta
  995. Flaāf Krof
  996. Maliyster Kroniy
  997. Marlieze Kropholler*
  998. Olyna Kruche*
  999. Freema Kruche-Lopynne
  1000. Viola Kruidt*
  1001. Miko Kruna-Jūst
  1002. Lerdu Kruns-Leftel
  1003. Kryfa
  1004. Kryna Puriyta*
  1005. Etārt Kr’nta
  1006. Barenn Kurmān-Stootā
  1007. Urho Kuunkoski
  1008. Pyra Kveef-Joplamiy
  1009. Iyret Kwakel-Gonzales
  1010. Ameeda Kymm-Kiven*


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1011. Fyn Lacōaler-Jūst*
  1012. Louise l'Acorée*
  1013. Lenne Ladi
  1014. Moffain Ladi
  1015. Qurten Lašōstiy-Tufge
  1016. Petriy Laėhhe
  1017. Denis Lafayette
  1018. Rūnka Lafayette-Domel*
  1019. Dōryto Lāffiy
  1020. Oliyi Lāgte-Gajener*
  1021. Cales Lāgte-Johānaler
  1022. Helmut Laider
  1023. Ārmyll Laji-Qurharrt
  1024. Fyna Laji-Roemā*
  1025. Jōsiy Lajiy-Ālgriy*
  1026. Jān Lajjeve
  1027. Crevo Lajjeve-Seftāc
  1028. Justes Lajy Heenōše-Flās Comāf
  1029. Amest Lajy Heenōše-Hojic Manōf
  1030. Sevoriyc Lajy Heenōše-Jālba Holiy
  1031. Amest Lajy Heenōše-Nutā Lemm’
  1032. Ernest Lajy Heenōše-Trātre Zyss
  1033. Lako
  1034. Mues Lāmbert
  1035. Terre Lāmbert-Neeato
  1036. Biyx Lāmbert-Tjonder
  1037. Fjux Lāmbert-Tjonder
  1038. Stex Lāmbert-Tjonder
  1039. Lamy Vequesy*
  1040. Roma Lānder-Myzāle*
  1041. Tōlst Lānder-Vulā
  1042. Verasyll Lānder-Zuöhhe*
  1043. Romjo Lanōs
  1044. Vinsenn Lānsmān
  1045. Petriy Lāntmān
  1046. Maless Laperiy
  1047. Quzo Lārden-Glāmee
  1048. Coll Larden-Inate*
  1049. Mānes Lārden-Šapiy
  1050. Barenn Larden-Watereen
  1051. Moffain Lārden-Wesi
  1052. Elsa Lārden-Ykrō*
  1053. Laskom Larkof-Kviyft
  1054. Peoll Larmatiy
  1055. Riynes Larmatiy-Weesel
  1056. Larō Atori Thyrra*
  1057. Sulf Lāsta
  1058. Ōrs Lāsta-Holiy
  1059. Plefy Latra-Sarefater
  1060. Vōlte Latra-Versaille
  1061. Feelix Laünes-Lajjeve
  1062. Matest Laünes-Yqufjen
  1063. Moffain Laürden-Miras
  1064. Fausto Enrique Lax
  1065. Beja Leaner*
  1066. Kroniy Lecc-Yne
  1067. Sjocc Leeg-Gūnne
  1068. Bacyna Leemān-Zeeėr
  1069. Leffy Leen
  1070. Roma Leepāv*
  1071. Amest Leeserf
  1072. Acerna Leesy-Atrogeniy*
  1073. Gyrūs Leesy-Lacōše
  1074. Gregg Lefaber
  1075. Uteer Leffef
  1076. Fytrona Leffef-Ef Kasser*
  1077. Peoll Lefmen
  1078. Toms Left-Riffertiy
  1079. Justes Left-Taris
  1080. Jān Leget-Ardekir
  1081. Moffain Leget-Blārc
  1082. Romus Leget-Kordarater
  1083. Jūmer Leget-Tetaiy
  1084. Lehore
  1085. Mike Leje-Mipermen
  1086. Tek Lejynne*
  1087. Apolla Lejynne-Michemm*
  1088. Gyrūs Leksa-Rompt
  1089. Engerr Lelperiy
  1090. Lerdu Fōlsa
  1091. Lerdu Geeneg-Hubert
  1092. Moffain Lerdu
  1093. Qurt Lerdu-Hāness
  1094. Moffain Lerdu-Hecc
  1095. Fr’ty Lerdu-Husof
  1096. Lerdu Lerdu-Lerdu
  1097. Petriy Lerdu-Mōjōl
  1098. Wiyst Lerdualer-Meerdōr
  1099. Moffain Lerf
  1100. Alister Leserf-Māgynne
  1101. Gerte Lester-Nacheufiy
  1102. Huliy Lester-Oparigel
  1103. Karmi Lestomary-Mefa
  1104. Miko Lestomary-Mefa
  1105. Troja Lestomary-Mefa
  1106. Ardoyll Lesto Morō*
  1107. Lenert Lesto Morō-Neeše
  1108. Mariy Lext-Hamiylle*
  1109. Moffain Lext-Hamiylle
  1110. Lezjamy Toja*
  1111. Rātse Liebermann
  1112. Ārjana Liljater*
  1113. Horst Lindemann
  1114. Lindokiy Chila*
  1115. Lindokiy Huron*
  1116. Lindokiy Zabert Āncaramé*
  1117. Ārjana Lint-Wāndel*
  1118. Droja Liocc
  1119. Germana Lippe-Lānder*
  1120. Tekel Liyrka-Cāperazytt
  1121. Ugen Lob’nn
  1122. Neemt Lob’nn-Halofiysta
  1123. Sterre Loefe-Tiffug
  1124. Blocriy Loestā
  1125. Zenne Loestā-Murr
  1126. Elsa Lokiy-Greem*
  1127. Quentiy Lokiy-Lamk
  1128. Kerfes Lomān
  1129. Peoll Lōmbārt-See
  1130. Peoll Lōmbert-Hajegge
  1131. Lompo Pompko
  1132. Maria Lona*
  1133. Hegtence Lona-Merf
  1134. Zyniy Lonaka-Quts
  1135. Peoll Lōnder-Heenōše
  1136. Merje Loō*
  1137. Peoll Loo-Teengochyve
  1138. Alessiy Lopes-Herneg
  1139. Merysse Lopiy-Huser*
  1140. Petriy Lopiy-Lopiy
  1141. Pārfas Lopynne
  1142. Lorensiy
  1143. Zyniy Lorjen
  1144. Lotcārmen
  1145. Lotcyrdanen
  1146. Lotdārnen I
  1147. Lotdārnen II
  1148. Lotdārnen III
  1149. Lotdyrrne
  1150. Lotfalyten
  1151. Lotferwen I
  1152. Lotferwen II
  1153. Lotfrandera (koning)
  1154. Lotfrandera (stichter)
  1155. Lotgirjen
  1156. Ziyki Lotgirjen*
  1157. Lotidriylen
  1158. Lotlorjen
  1159. Leta Lotlorjen*
  1160. Matyss Lotlorjen
  1161. Lotlozen
  1162. Lotlyndylen
  1163. Lotmerlen
  1164. Lotmervylen
  1165. Reexa Lotōc-Comāf*
  1166. Elsyne Lotōc-Ef Hupster*
  1167. Lotōlmensten
  1168. Lotpālmen I
  1169. Lotpālmen II
  1170. Lotqurten
  1171. Hilda Lōtriymme-Slenk*
  1172. Lotrōmyll
  1173. Karāst Lōtt-Pelger
  1174. Louisa Lamy*
  1175. Lovve Latieit*
  1176. Luces Lozé-Lejynne
  1177. Lufanius
  1178. Quly Luft Erget*
  1179. Saresten Lunen
  1180. Matest Lunen-Āndunn
  1181. Marys L’cc-Pliywāk
  1182. Ana Lyder-Lindqvist*
  1183. Myla L’ff*
  1184. Hen’ Lyn-Cherf*
  1185. Gryhelle Lyndyll-Treüles*
  1186. Lyst*
  1187. Glo Lyster
  1188. Jostiy Lyster-Crevo


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1189. Cales Māclajoh
  1190. Cala Mac’r*
  1191. Māgdalena*
  1192. Karāst Magelhas-Celenn
  1193. Merlen Māhhe
  1194. Maliyster Māhhe-Quandre
  1195. Govert Makaber
  1196. Petriy Makaber-Hūts
  1197. Lota Makaber-Verc*
  1198. Dyder Malāst
  1199. Fyršiy Malāst
  1200. Sebāsten Malāst
  1201. Isiyder Males
  1202. Lyna Maliy*
  1203. Vert Maliyster
  1204. Helee Mālm-Stootā*
  1205. Ina Mānderfit*
  1206. Bereng Mānderfit-Kārdes
  1207. Noa Mānderfit-Kārdes*
  1208. Bertel Mānderfit-Pofā
  1209. Lerdu Mānes-Ellmariyn
  1210. Urbany Manetaler
  1211. Lerdu Manetaler-Teereso
  1212. Henca Manōf*
  1213. Hōlda Mantiyc*
  1214. Akel Mantsjoks
  1215. Lenne Mantsjoks-Leeg
  1216. Maquarta*
  1217. Maquerta Loefe*
  1218. Cales Maravyll-Bellart
  1219. Lerdu Maravyll-Olōf*
  1220. Hecoiy Māršant
  1221. Kālmen Māršant
  1222. Elsa Māršant-Ardekir*
  1223. Kōnda Mareo*
  1224. Tek Mareo*
  1225. Nuser Mareo-Kaf Ef Wegh
  1226. Ob’n Mareo-Kiven
  1227. Cegte Mares
  1228. Mefa Maria-Jabār*
  1229. Mariy Hato*
  1230. Mariy Olyna*
  1231. Hilda Mārje-Otryff*
  1232. Franēois Marron
  1233. Paskal Marzec
  1234. Mata Hari*
  1235. Materrōl Odray*
  1236. Materrōl Poji Huron*
  1237. Kōmurr Matilda-Chelma
  1238. Matilda Ivichinia*
  1239. Govert Matisoff
  1240. Tiros Matō-Zyšu
  1241. Toliy Matteriy-Fercen*
  1242. Tybelt Matteriy-Sinto-Vildul
  1243. Mazu Cōhale
  1244. Mazu Pliy Thyrra
  1245. Walter McAfee
  1246. George McCane
  1247. George McLowen
  1248. Quela McLowen*
  1249. Katija Meerdōr-Vloja*
  1250. Riyp Meert-Hunn
  1251. Rātse Meert-Mariy
  1252. Peoll Meertiy-Uiresa
  1253. Jānpyt Meesmān-Rifo Ef Vildul
  1254. Elsa Mefterna*
  1255. Biyx Mej-Ošyff
  1256. Zita Mej-Slenk*
  1257. Moffain Mej-Weena
  1258. Petriy Melbech
  1259. Truh Melbech-Names*
  1260. Herneg Memp
  1261. Rolaver Mender*
  1262. Dāne Mender-Laji
  1263. Menerrše
  1264. Joveeny Mepār*
  1265. Marina Mepār*
  1266. Regiys Mepār-Trabana
  1267. Petriy Mequs-Elmer
  1268. Elger Mequs-Irršen
  1269. Herta Mequs-Qurrše*
  1270. Zita Mequs-Vromjagenn*
  1271. Ronesa Mequs-Xaless
  1272. Ernest Merbiyts-Galadryll
  1273. Hōla Merbiyts-Tūper
  1274. Eelyna Merces-Halofiysta*
  1275. Vera Merces-Pašiyc*
  1276. Mercinne*
  1277. Ōrs Mercu-Kojen
  1278. Bacyna Merf’nn
  1279. Quše-Tyrr Merge
  1280. Kāter Merlen Zelzer
  1281. Tedor Merlen Zelzer-Plas Mert
  1282. Toms Merlen Zelzer-Prushelfer Nent
  1283. Javlān Merlen Zelzer-Staef ur Staef
  1284. Lija Mesādul-Orešy*
  1285. Rāka Mesādul-Qunn
  1286. Sidōn Mesādul-Rifo Opper
  1287. Moffain Mesta
  1288. Mesturia Ploji*
  1289. Moffain Mesturia Ploji-Locāršen
  1290. Nuser Mesturia Ploji-Mesturia Ploji
  1291. Hānse Mesturia Ploji-Nutā Lemm’
  1292. Plefy Mešyf-Kula
  1293. Vikter Metruss-Palo
  1294. Henne Metrusse
  1295. Valāgja Metrusse*
  1296. Moffain Metrusse-Beelmānt
  1297. Lerdu Metrusse-Comura
  1298. Peoll Metrusse-Dōnder
  1299. Hānes Metrusse-Lojiy
  1300. Henne Metrusse-Oemāve
  1301. Lerdu Metrusse-Qurbjent
  1302. Gajener Michemm-Irjen
  1303. Mazu Michequandro
  1304. Crevo Miflifclošer
  1305. Mitārt Mikkon
  1306. Odlen Mikkon
  1307. Petriy Mikkon-Zjōc
  1308. Megtert Mikoe-Tjonder
  1309. Miko Milas-Beelmānt
  1310. Crybō Milas-Lyder
  1311. Arūgt Milas-Pārf
  1312. Lurjozy Milas-Trecha*
  1313. Celf Mindefit
  1314. Lerdu Mindefit-Mip Seert
  1315. Mariy Mintefit*
  1316. Taja Miras*
  1317. Kāhysse Mirnurp
  1318. Kārdes Mirnurp
  1319. Tulfiy Mirra-Uvinas
  1320. Laurance Mistot Vraignée
  1321. Dysse Mist’r-Comura
  1322. Geeneg Mist’r-Oqula
  1323. Moffain Mist’r-Oqula
  1324. V’ziy Modderfyne-Rifo Flāgpe*
  1325. Carua Moėlehhe-Māff*
  1326. Idriyl Moėlehhe-Trifchost
  1327. Lerdu Moenon-Pālfer
  1328. Lerdu Mofainaler
  1329. Zenne Mofainaler-Kwānt
  1330. Petriy Mofainaler-Pōt
  1331. Moffain Mofainaler-Rifo Lift
  1332. Pārf Mofainaler-Stootā
  1333. Wesi Moffain Laterafe
  1334. Nuser Moffain Laterafe-Nutā Lemm’
  1335. Ber Moffain-Cosenn
  1336. Rolaver Moffayn-Vlomā*
  1337. Arnold Mohr
  1338. Sūmiy-Elsa Mōja-Mōja*
  1339. Rygtā Mōjōl
  1340. Mōlastiy*
  1341. Mōlastiy Lerdu
  1342. Mōlastiy Thor Ferwen
  1343. Hastām Molestā-Rifo Ef Vola
  1344. Molliy
  1345. Lisa Mona*
  1346. Genoll Monāc
  1347. Lāfer Monāc
  1348. Nyjā Moneetass Rifo Ef Hupster Agrus-Nutā Lemm’*
  1349. Moffain Monert-Mac’r
  1350. Monincro Huron
  1351. Vyncha Mōns-Jobleempiyt*
  1352. Ōrs Mōns-Loper
  1353. Elsa Mōntarée*
  1354. Costeliy Mōntarée*
  1355. Hypolyty Montrō ur Montrō-Clermont de Fontaigny
  1356. Sypa Montrō ur Montrō-Clermont de Fontaigny*
  1357. Burgert Montrō ur Montrō-Frākkeny Rifo Flāgpe
  1358. En’ze Montrō ur Montrō-Frākkeny Rifo Flāgpe*
  1359. Merysse Morris*
  1360. Gabiy Mostam-Refsāf
  1361. Sypa Motrik
  1362. Christian Moulin
  1363. Petriy Mradfregs-Quleeše
  1364. Mrōgte Faest
  1365. Mrōgte Kōndy
  1366. Babs Müller-Broekmans
  1367. Lerdu Murrtes
  1368. Yna Muryhille*
  1369. Vadim Myatlev
  1370. Kers Myhhen-Corona
  1371. Myjā
  1372. Hirdostenn Myna


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1373. Lezo Nacheufiy-Ojic
  1374. Rense Nāgalim
  1375. Petriy Nāgalim-Flerc
  1376. Jonās Nāgalym
  1377. Krōl Nagel-Lunen
  1378. Enel Nakana*
  1379. Leo Nakana
  1380. Oeve Nalyf-Pārfās
  1381. Fālsta Nalyf-Ÿregg*
  1382. Eltu Lezo Names-Pofā
  1383. Huva Names-Solōs*
  1384. Irva Nāndrec*
  1385. Uper Nāndrec
  1386. Dysse Nānkiy-Vūlō
  1387. Ÿft Neāšy
  1388. Mefa Neeato*
  1389. Miko Neeato
  1390. Moffain Neeato
  1391. Grenna Neeato-Nusa*
  1392. Wesi Neeše
  1393. Elger Neef
  1394. Calār Neeferf
  1395. Zivver Neeferf-Iyndre
  1396. Piytriy Neeferf-Stunne
  1397. Neeniy Nuchyre*
  1398. Neeniy Thyrra*
  1399. Tedor Neflamū
  1400. Jenvarina Neflamū-Grāstiy*
  1401. Botriy Nerja
  1402. Elwe Ners*
  1403. Cermel Nestafie
  1404. Klachet Nestafie-Ūffen
  1405. Hānse Nester-Ÿriymme
  1406. Ōrs Nettleton
  1407. Jenva Nieche Burton*
  1408. Pōšil Nieche Burton
  1409. Lānell Nieche Comāf-Kee
  1410. Ob’n Nieche Comāf-Plas Mert
  1411. Neemt Nieche Flofarri-Thor Gyvryll
  1412. Lerdu Nieche Flofarri-Tja Henna
  1413. Ālbertus Nisān
  1414. Regiys Nisān-Pōxy
  1415. Elselyne Nisārda*
  1416. Niko Nisārda
  1417. Neja Niymt*
  1418. Gāres Niymt-Nolec
  1419. Sypa Niymt-Nolec
  1420. Diyfiy Niymt-Zlemp
  1421. Henca Niysriy-Hānk*
  1422. Plefy Niysriy-Taris
  1423. Amāchto Njeboper-Ef Gwārcer
  1424. Kryna Njeboper-Zūps*
  1425. Wiyst Nolān
  1426. Frānser Noleanah-Mōjōl
  1427. Herneg Nolec-Kist
  1428. Lāmpa Noliyf
  1429. Regiys Noliyf
  1430. Lyna Noliyf-Qurharrt*
  1431. Erfyn Nōmbary Tj’rco
  1432. Mitārt Nōmbary Tj’rco-Godez
  1433. Aliyx Nōmbary Tj’rco-Montrō ur Montrō
  1434. Erma Nōmbary Tj’rco-Montrō ur Montrō*
  1435. Kasmyr Nōmbary Tj’rco-Tōcsajas
  1436. Tek Fyn Nonāstiy*
  1437. Mārje Nōnga*
  1438. Gizell Nōnga-Mendoriy
  1439. Vyncha Nōnga-Olōf*
  1440. Crena Noquss*
  1441. Gāres Nramel-Fens
  1442. Kers Nucerater
  1443. Nuchyre*
  1444. Nuser
  1445. Fredā Nutā Lemm’-Saly Fahōgge
  1446. Vajiy Nutter-Nutter*
  1447. Lyn Nutterkeltes-Undyl*
  1448. Jān Nydriy-Cālldere


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1449. Oaji Quzo
  1450. Marte Oberšiy-Āmo*
  1451. Ian O'Brien
  1452. Lerdu Ochā
  1453. Peoll Ochā-Mōja
  1454. Hānes Romus Tiros Ochā-Molza
  1455. Katija Ochestlop*
  1456. Odray Justa*
  1457. Nyzer Oemāve
  1458. Vikter Oemāve-Mesādul
  1459. Brugg Oemāve-Qurten
  1460. Johaniys Oferdun
  1461. Jysteryll Oftehynne-Gāres
  1462. Falynne Ojic-Latra*
  1463. Moffain Ojic-Latra
  1464. Basyll Ojic-Nrussee
  1465. Lyn Okerrtemā*
  1466. Hydy Olāpba-Cor
  1467. Tony Oleema-Aberhyll
  1468. Syrell Oleema-Flofariy
  1469. Hoddija Oleema-Heferg*
  1470. Molle Oleema-Nolec
  1471. Flaāf Oleema-Six
  1472. Moffain Olevy
  1473. Cegte Ōlmaris
  1474. Riko Ōlmaris-Kaf Ef Blufks
  1475. Petriy Ōlmenst
  1476. Matest Ōlmensten
  1477. Uder Olōf
  1478. Rina Olōf-Kreehé*
  1479. Lenert Olyna
  1480. Myja Olyna*
  1481. Olyna Helee*
  1482. Fyla Omeriy-Mip Seert
  1483. Jānes Omeriy-Mip Seert
  1484. Moffain Omeršiy-Niche Flofarri
  1485. Kjobee Omeršiy-Wesi
  1486. Maliy Omerstiy
  1487. Tulfiy Oolmerater-Nruswamel
  1488. Ryna Oolmerater-Nūfux*
  1489. Biloni Opeck*
  1490. Myrjām Opeck*
  1491. Jonās Opeck-Weert
  1492. Valāgja Operhenyll*
  1493. Gest Operhenyll-Kalāc
  1494. Sylvest Oqula
  1495. Megtert Oqula-Hālef
  1496. Nuser Oqula-Rifo Ef Jakām
  1497. Gremsū Orešy-Achumm
  1498. Merlen Ōrympiy
  1499. Tek Osagenis*
  1500. Petriy Osagenis-Piyx
  1501. Moffain Osagenis-Vlyg
  1502. Ypeer Ossagenis
  1503. Gemell Ošyff ur Teta-Grāmbarynne*
  1504. Olāf Ošyff ur Teta-Itchquas Fyljgiy
  1505. Lāt Otaniy-Halā
  1506. Petriy Otaniy-Kārst
  1507. Edvar Oten-Ālkreene
  1508. Meche Otryff-Rodynn
  1509. Loskam Otryff-X’mt
  1510. Sara Otze-Jiyl*
  1511. Johannes Overduyn
  1512. Kers Ovoeta
  1513. Gevren Ozzūpiyle*
  1514. Pyra Ozzūpiyle
  1515. Ryna Ozzūpiyle*
  1516. Zjurre Ozzūpiyle
  1517. Jānes Ozzūpiyle-Bāljer
  1518. Quny Ozzūpiyle-Greka
  1519. Brugg Ozzūpiyle-Qurfj


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1520. Pacarefaniy
  1521. Zāts Pacarefaniy-Lomiy
  1522. Mānes Pacef-Leeg
  1523. Jense Pacōs-Heegt
  1524. Eeriys Paėnyhhe
  1525. Heeliy Pajec-Frāmenn*
  1526. Petriy Pajec-Muriy
  1527. Rynte Pajtōc-Verc*
  1528. Justus Pāl
  1529. Lerf Palata
  1530. Elsa Palata-Rifo Ef Seert*
  1531. Moffain Palest-Ōlmeensten
  1532. Heef Pālfer
  1533. Kruna Pālfer-Hārt*
  1534. Zofy Pālfer-Hārt*
  1535. Fūtent Pālfer-Pelmer
  1536. Peoll Palisoniy
  1537. Majer Pālmen-Fantin
  1538. Hōgge Pālmer-Dryst
  1539. Nent Palo-Kārst
  1540. Moffain Palōst
  1541. Myja Palōst-Quntā*
  1542. Lisela Paly-Pārges*
  1543. Bluta Palynne*
  1544. Jense Pāmp-Kumorel
  1545. Testoyše Panįńg
  1546. Riypen Pāniy-Gerlas*
  1547. Pano
  1548. Hysa Pano
  1549. Zesto Pano-Elbaros
  1550. Raverden Panosarejec-Rāgtōf
  1551. Jystuven Pāntiyf
  1552. Peäl Pāntiyf
  1553. Moffain Pāntiyf-Quandre
  1554. Herneg Papadčnikos
  1555. Elselyne Paraquro-Boert*
  1556. Miko Paraquro-Ÿrfall
  1557. Crena Pārdova*
  1558. Quela Pārdova*
  1559. Moffain Pārdova-Taris
  1560. Sājen Pārfās
  1561. Pārfylle
  1562. Tulfiy Pārges
  1563. Peoll Pariyna
  1564. Fala Paro
  1565. Sidōn Parō Mesā-Hakvaniy
  1566. Materrōl Parō Mesā-Montrō ur Montrō*
  1567. Petriy Parō Mesā-Xeelm
  1568. Noliyf Parselmiy
  1569. Lyda Pārtell*
  1570. Niko Pārtell-Zreggetāle
  1571. Pōlcerrde Pasotiy-Vola*
  1572. George Pata
  1573. Pāzerster
  1574. Piytriy Peeniy
  1575. Moffain Peeniy-Knūr
  1576. Ryna Peeniy-Osagenis*
  1577. Peül Pejaönje
  1578. Pejo
  1579. Pejo en Pano
  1580. Moffain Pelder-Stootā
  1581. Zōnje Pelger
  1582. Kjobee Pelger-Hāls
  1583. Veljā Pelger-Hiycc
  1584. Ardeena Pelger-Quela*
  1585. Wesi Pelger-Toriym
  1586. Hilta Pellās-Krodur*
  1587. Quentiy Pelmer-Murrtes
  1588. Maquerta Pelmer-Quly*
  1589. Moffain Pelmer-Zofy
  1590. Moffain Pelres-Deeter
  1591. Pernen Perdu
  1592. Quny Perdu
  1593. Clemens Pergola
  1594. Kiynes Pernen-Johānaler
  1595. Petrus Rifo Kurriy
  1596. Guillerma Picón*
  1597. Friyst Pila-Māhhe
  1598. Geolle Pinā*
  1599. Mendra Piyfter*
  1600. Crynne Piyx*
  1601. Pofā Pjeens-Hālef*
  1602. Plāfiy
  1603. Drusa Plafo'es*
  1604. Dysse Plafōt-Mender
  1605. Gizell Plaja-Losk*
  1606. Silver Plāndo Fynn-Blufkriffer
  1607. Svells Plāndo Fynn-Hanse Quela
  1608. Plįńges Swersjy
  1609. Edver Plas Mert-Fesrāhe
  1610. Eera Plinkert*
  1611. Nest Pliywāk-Han
  1612. Peeter Plocā
  1613. Svells Plocā
  1614. Moffain Plocā-Chiylf
  1615. Leger Plocā-Pardoen
  1616. Hesta Plōck*
  1617. Meche Ploem-Vozjāf
  1618. Molle Ploema
  1619. Mārje Plōx-Cozenn*
  1620. Jenva Plōx-Portāe*
  1621. Pōšil Burton
  1622. C’rumō Pōermiy
  1623. Irtava Pofā*
  1624. Jān Pofā-Buta
  1625. Petriy Pofeeni
  1626. Gezulo Pogalo
  1627. Maless Polagystā
  1628. Marina Polater-Plāfiy*
  1629. Pōlcerrde*
  1630. Pōlcerrde Poji Huron*
  1631. Barenn Polefi*
  1632. Iylma Polefi*
  1633. Lerdu Polefi-Herkiy
  1634. Herneg Pōlfer
  1635. Olyna Pōlsta-Lamk*
  1636. Cermel Pōluff
  1637. Moffain Pōmac’r-Nolec
  1638. Sylva Pōmenja-Undoryll*
  1639. Friysta Pomiy-Brāfoh*
  1640. Lariy Pōmjāne-Br’gh
  1641. Heles Pōmjāne-Lerdu
  1642. Lerdu Pōra
  1643. Eenara Pōrtessi Hiylft*
  1644. Ichōc Pōrtessi Hiylft
  1645. Tiffian Pōrtessi Hiylft
  1646. Šelt Pōxy
  1647. Lerdu Prāndec-Myhhen
  1648. Preno Tacarifity
  1649. Devjā Prita*
  1650. Antonio Pritā
  1651. Valāgja Priva*
  1652. Petriy Priyft
  1653. Elsyne Priymp-Husof*
  1654. Elsa Prōfet*
  1655. Andrej Prokojev
  1656. Tiffian Prōnaka
  1657. Crevo Prūnt-Cales
  1658. Uteer Prūnt-Hest
  1659. Berfowa Prushelfer Nent
  1660. Elsa Prwįńg-Srżvegjelft*
  1661. Burgert Pr’r-Kālehaje
  1662. Moffain Pūlf
  1663. Lota Pura-Vilduler*
  1664. Tāsto Purāsh
  1665. Purfāliy
  1666. Zreef Purfāliy-Argytoles
  1667. Yne Puriy*
  1668. Mues Pūter-Gajener
  1669. P’r Pyt
  1670. Qunaze Pyrrah
  1671. Hōgta P’sell


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1672. Maliy Quafy-Mintefit
  1673. Fecyrre Qušō
  1674. Friyst Quela
  1675. Petriy Quelle-Rōt
  1676. Quentiy Pelmer
  1677. Javlān Querdu Quavve
  1678. Yne Querrié-Pernen*
  1679. Pārf Quggernees
  1680. Leon Quggernees-Panosarejek
  1681. Ryfyf Quista
  1682. Quistinn Quista-Zatrac*
  1683. Sidōn Quleeše
  1684. Lerdu Quleeše-Bochōc
  1685. Marazze Qull
  1686. Heeliy Quly-Jobleempiyt*
  1687. Helee Quly-Jobleempiyt*
  1688. Prōsper Quly-Jobleempiyt
  1689. Pelfa Qummertee*
  1690. Neja Qummertee-Halān*
  1691. Rosina Qummertee-Qualer*
  1692. Pāskel Qummertee-Zlaje
  1693. Quly Qundriy*
  1694. Jān Qunn-Leget
  1695. Gizell Quntā
  1696. Quovyra*
  1697. Cales Qurbjent-Atelva
  1698. Alynne Qurbjent-Rifo Ef Vildul*
  1699. C’rtich Qurbjent-Tynovyll
  1700. Petriy Qurfj-S’ff
  1701. Zreef Qurharrt
  1702. Zenne Qurharrt-Datriy
  1703. Janes Qurharrt-Zolter
  1704. Kers Qurrde-Pōt
  1705. Noa Qurrše-Siōst*
  1706. Jysteryll Qurrdealer-Klalwa
  1707. Sidōn Qurten
  1708. Kryna Qurten-Hōp*
  1709. Lerdu Qurten-Safjéńg
  1710. Lofjec Quūzzt
  1711. Jonās Quyrmū-Lāffiy
  1712. Wali Quyrmū-Lāffiy*
  1713. Lazer Quyrmū-Xa'ess
  1714. Gysela Quzoji-Hesmaniy*
  1715. Moffain Quzoji-Pr’r
  1716. Mefa Quzoji-V’nn*


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1717. Hegtence Rāgt
  1718. Tiros Rāgteit-Bellart
  1719. Rāgtōf
  1720. Girjen Rāgtōf
  1721. Jeely Rāgtōf-Dupont*
  1722. Cafociy Rāgtōf-Reešemān
  1723. Pelcer Raiy-Drōmote
  1724. Gezulo Rākala
  1725. Herriy Rākala
  1726. Biyx Rākfār
  1727. Petriy Rames Zjae-Cyree
  1728. Nelty Rames Zjae-Reälā
  1729. Firm Rames Zjae-Roemā
  1730. Gyss Rames Zjae-Tonneā
  1731. Matyss Rames Zjae-Ūtefusot
  1732. Xām Rānt-Bartmān
  1733. Jense Rānt-Rumer
  1734. Ardex Rāpip-Murrtes
  1735. Noliyf Rāpip-Rusen
  1736. Ravaja*
  1737. Raverden
  1738. Lerdu Raverden-Zolter
  1739. Yne Reālā-Ÿrtōlle*
  1740. Brian Reddenhurst
  1741. Maless Reekāg
  1742. Xoles Reenšā
  1743. Aniy Reenšā-Pōlsta*
  1744. Zyla Reeše*
  1745. Hānse Reeše-Napoli
  1746. Moffain Refsāf Br’r
  1747. Heef Remp-Giyner
  1748. Milber Remp-Giyner
  1749. Nelty Remste
  1750. Ūno Remste-Hāmliy
  1751. Moffain Remste-Hiycc (provisorische lijst)
  1752. Roša Remste-Ljanstee*
  1753. Maloryn Remste-Mostam*
  1754. Leger Remste-Tāgerate
  1755. Lindy Remste-Verc*
  1756. Renchyter
  1757. Göran Renkvist
  1758. Eemerhōst Reönter-Gyntāv
  1759. Ricardo
  1760. Ricoh
  1761. Moffain Rišōs
  1762. Ora Rišōs-Fes Ef Fōresta*
  1763. Lerdu Riesling
  1764. Gyder Riesling-Šator
  1765. Frānsa Riffertiy*
  1766. Šān Riffertiy-Riynes
  1767. Moffain Rifo Āmquff
  1768. Lerdu Rifo Berfytu
  1769. Poji Rifo Capū-Lāsta*
  1770. Pōlfiy Rifo Diō-Keltiy
  1771. Maliyster Rifo Dreumān-Rifo Mikkon
  1772. Peoll Rifo Dreumān-Vult
  1773. Wut Rifo Ducšā-Lelperiy
  1774. Tedor Rifo Ef Capū-Geder
  1775. Calār Rifo Ef Capū-Rifo Ducšā
  1776. Moffain Rifo Ef Diōs
  1777. Olyna Rifo Ef Hynne*
  1778. Xaja Rifo Ef Jakām*
  1779. Elsine Rifo Ef Knurfel-Tālmeenhe*
  1780. Migge Rifo Ef Lōbā-Stootā*
  1781. Mynzer Rifo Ef Mergo-Tan
  1782. Jānpyt Rifo Ef Mōjōl
  1783. Lerdu Rifo Ef Plaju
  1784. Moffain Rifo Ef Plaju-Frex
  1785. Lenn Rifo Ef Prusot
  1786. Jāndra Rifo Ef Quista
  1787. Elsine Rifo Ef Seert-Paraquro*
  1788. Lerdu Rifo Ef Vildul
  1789. Janes Rifo Ef Vildul-Segt
  1790. Meche Rifo Ef Vildul-Ypeerrt
  1791. Bertela Rifo Ef Vola*
  1792. Valāgja Rifo Ef Wālj’*
  1793. Nādess Rifo Ef Wegh*
  1794. Uper Rifo Huis-Xeerft*
  1795. Jānpyt Rifo Kolini
  1796. Petrus Rifo Kurriy
  1797. Remiy Rifo Mikkon-Stunne
  1798. Antyra Rifo Pl’p*
  1799. Quše Rifo Pl’p-Mānes
  1800. Vromaza Rifo Pl’p-Mānes*
  1801. Dura Rifo Riylmiy*
  1802. Eera Rifo Riylmiy*
  1803. Halorius Rifo Riylmiy
  1804. Tena Rifo Riylmiy*
  1805. Gaent Rifo Sese-Names
  1806. Huliy Rifo Troef-Weeftiya
  1807. Pyla Rifo Zaker-Hunsa
  1808. Maless Rifo Zūpsz
  1809. Sterre Rifomister-Kapiy
  1810. Riko Pelmer
  1811. Riko Zempeha
  1812. Petriy Ripau
  1813. Kāhysse Rivoser
  1814. Drōmote Riyn-Kruna
  1815. Uder Riynek
  1816. Dako Riynek-Leerbā
  1817. Riypen Thalja*
  1818. Bochōc Roemā-Polefi
  1819. Roėmulle Lorjen*
  1820. Roensa Thyrra
  1821. Olāf Rōfta Crybbe-Ista Lōra
  1822. Eemerhōst Rōfta Crybbe-Parō Mesā
  1823. Moffain Rōfta Crybbe-Pguńg Psgro
  1824. Erma Rōfta Crybbe-Quūzzt*
  1825. Krōl Roguta-Jansen*
  1826. Franēois Roiée
  1827. Hypolyty Rolbini
  1828. Olm Romain-Etercōtiy
  1829. Qurrde Romus-Alber
  1830. Kers Romus-Leer
  1831. Bram Roodakker
  1832. Truitje Roodakker*
  1833. Richard Röstl
  1834. Daviyt Rott
  1835. Maliy Ru'etteg-Liyrka
  1836. Myla Ruffe*
  1837. Richard Ruigi
  1838. Xoles Rumer-Sverostā
  1839. Jānpyt Rurf-Stootā
  1840. Sereg Rusen
  1841. Kārle Rusen-Vleys
  1842. Alex Ruttenbeck
  1843. Rygtā Mazu
  1844. Rygt’ Helfef
  1845. Rynte Puriyta<*BR>
  1846. Janes Ryšo-Umāsse


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1847. Kruna Šaffe-Neeše*
  1848. Petriy Šaffe-Neeše
  1849. Marazze Safjéńg
  1850. Sājen Rynte
  1851. Moffain Sajst
  1852. Nōrbert Salomes
  1853. Saly Fahōgge
  1854. Saly Hakon
  1855. Gerte Samuels
  1856. Geeneg Sandman-Seftāc
  1857. Eleonora Santarem*
  1858. Rūnka Šapiy-Comura*
  1859. Suche Šapiy-Ryter
  1860. Meche Sarefater-Fōllū
  1861. Ārnell Sareff
  1862. Quly Sareff-Sinto-Recc*
  1863. Jānpyt Šark-Ferdu
  1864. Elsa Šarkater-Möller*
  1865. Ob’n Šator-Granes
  1866. Petriy Šator-Hūss
  1867. Mārtsen Schiqufartiy-Mehratjen*
  1868. Otto Schüller
  1869. Sebāl
  1870. Mares Seert-Jāstiy
  1871. Pofā Seeteffe*
  1872. Patriyk Seeteffe-Mej
  1873. Carua Seeteffe-Moėlehhe*
  1874. Moffain Seeteffe-Moėlehhe
  1875. Sulf Segt-Hypa
  1876. Victer Seip
  1877. Drysa Šerwan*
  1878. Lesta Šerwan-Biyca*
  1879. Mefa Ses-Rāgtōf*
  1880. Praseenn Settort*
  1881. Lili Settort-Rumer*
  1882. Sevoriyc
  1883. Elsa Sevyla-C’rta'enn*
  1884. Zōnje Sevyla-Girjōn
  1885. Sypa Sevyla-Warner
  1886. Nyna Sgyt-Marrée*
  1887. Jón Sigmundsson
  1888. Bz’c Sinto-Anderlec
  1889. Xerma Sinto Bilardo-Kwānt*
  1890. Kāpiyf Sinto-Fala
  1891. Albert Sinto-Hirdo
  1892. Voede Sinto-Kešamrater
  1893. Jelāy Sinto-Leer
  1894. Sinto-Māgdalena*
  1895. Jānes Sinto-Mofain-Thelander
  1896. Trano Sinto-Palatiy
  1897. Lerdu Sinto-Pārfess
  1898. Glo Sinto-Stemān
  1899. Veronn Sinto-Stemān
  1900. Elsine Sinto-Stemān-Kerft*
  1901. Toliy Sinto-Trofi*
  1902. Jān Sinto-Vildul
  1903. Justa Sinto-Vildul-Nester*
  1904. Krafyss Sinto-Zaffot’ne
  1905. Gryja Siōst*
  1906. Justes Six
  1907. Olāf Sjann-Zolānā
  1908. Wāndra Sješiynchy*
  1909. Juliy Sješiynchy-Ochā*
  1910. Halās Sjefraziyks
  1911. Petriy Sjocc
  1912. Fyla Sjocc-Boert
  1913. Hyndy Slagortiy-Grāt
  1914. Quzo Slebūršana-Drysa
  1915. Herco Smurf
  1916. Solōs
  1917. Onisim Solovjov
  1918. Marazze Šomgeeet-Teleft
  1919. Fernent Spenkels-Zwomina
  1920. Fernent Spokā-Ijirr
  1921. Jules Spravoliy-Itārzatreef
  1922. Sv’rša Sprjyfjatsh
  1923. Moffain Sprōns-Farth
  1924. Walter Sprōns-Marée
  1925. Crena Sprōns-Mender*
  1926. Mānpees Spyndre
  1927. Nelma Spyndre*
  1928. Peoll Staeff
  1929. Tinovyll Staef ur Staef-Clermont de Fontaigny*
  1930. Staliym
  1931. Petriy Lerdu Stāmp-Eemānen
  1932. Lerdu Stāp
  1933. Michael Starnberger
  1934. Rātse Steen-Pūfegjiy
  1935. Moffain Steen-Riynes
  1936. Porrte Steptola-Krakenfan
  1937. Stex
  1938. Jonās Stizjo-Metruss
  1939. Voede Stootā-Hylle
  1940. Moffain Stootā-Kulle
  1941. Elsa Stootā-Lerdu*
  1942. Gyder Stootā-Rituzeenūn
  1943. R’try Stootā-Sinto-Leer
  1944. Elsa Stootā-Uft*
  1945. Petriy Stootā-Ÿrloniy
  1946. Petriy Strālt-Beneficiara
  1947. Quše Strūftāmmui
  1948. Elsa Strūftāmmui-Oten*
  1949. Mavy Stuixer*
  1950. Merlen Stuniy-Glōppe
  1951. Styna
  1952. Petriy Sugge-En’mt
  1953. Moffain Sulā-Hester
  1954. Lerdu-Pyt Sūlkriy
  1955. Ungala Sūlkriy*
  1956. Petriy Sūmiy
  1957. Svells
  1958. Kāpiyf Š’ff-Ses
  1959. Sylvest
  1960. Jastaf Šynāg


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  1961. Vajiy Tāgerate*
  1962. Larō Tāgerate*
  1963. Riynes Tāgerate
  1964. Matyss Tāgerate-Fōlcwyne
  1965. Elsa Tāgerate-Meer*
  1966. Hyna Tāgerate-Wālter*
  1967. Elsine Tallamen*
  1968. Welm Tālmeenhe
  1969. Tālteejeh
  1970. Clopiy Tāmpeere-Otaniy
  1971. Moffain Tāneess-Cvārf
  1972. Fāpsiy Tāneess-Draheff
  1973. Quny Tāneess-Gāmpa
  1974. Moffain Tāneess-Oedren
  1975. Lariyg Tānsac
  1976. Lerdu Tānsac
  1977. Mārje Taris-Hone*
  1978. Ingret Tarisz-Qurharrt*
  1979. Spensa Tarisz-Wees*
  1980. Tony Tāst-Ofenhefer
  1981. Tāstō
  1982. Moffain Tāstō-Kojen
  1983. Leffy Teecrā
  1984. Crevo Teefyre-Blūmt
  1985. Peoll Teenāje
  1986. Eldrem Teengochyve
  1987. Ugen Teenngochyve-Rusen
  1988. Romariyc Teereso-Bavān
  1989. Karāst Teereso-Gindirō
  1990. Flore Teezyste-Rifo Hāpst
  1991. Tefyll
  1992. Moffain Tejoden
  1993. Falynne Tejoden-Jeers*
  1994. Tejoden Tejoden
  1995. Henec Teleft-Rāgt
  1996. Tena Gizell*
  1997. Lako Terneetjen
  1998. Terre
  1999. Iylle Tetaiy*
  2000. Fryg Tetaiy-Mjogt
  2001. Anniy-Lisa Thelander*
  2002. Meate Thor Gyvryll*
  2003. Era Thor Lyndyll-Hiylft
  2004. Wales Thor Lyndyll-Jālba Holiy
  2005. Toliy Thor Manen-Huss*
  2006. Celenn Thor Manen-Tōs*
  2007. Thyrra Gizell*
  2008. Thyrra Hacori
  2009. Diyfiy Thyrra-Fercen
  2010. Marina Thys*
  2011. Pelcer Thyss
  2012. Valāgja Thyss-Suggee*
  2013. Pyra Thyss-Wynder
  2014. Thystiy Valāgja*
  2015. Roseline Tiffug-Queriše*
  2016. Titioros Huron Herco Loefe IV
  2017. Moffain Tja Henna-Bāljess
  2018. Hānis Tja Henna-Bellart
  2019. Meche Tja Henna-Bellart
  2020. Hānis Tja Henna-Hecāne Gyrrt
  2021. Moffain Tja Henna-Ista Lōra
  2022. Marina Tja Henna-Kalkas*
  2023. Lesse Tja Henna-Keranōs ur Keranōs
  2024. Uder Tja Henna-Osagenis
  2025. Olmes Tja Henna-Plas Mert
  2026. Ysjeńg Tjóprgy
  2027. Petriy Tlych’-Mradfregs
  2028. Lerdu Tōki-Andeler
  2029. Mitja Tōksajas*
  2030. Pliy Tolkiy-Gerārdus
  2031. Maquerta Tonystiy*
  2032. Toriym
  2033. Merja Tōs-Leffy*
  2034. Sereg Rufen Toziyn-Mōcla*
  2035. Ponyša Trānn*
  2036. Rense Trānn-Canec
  2037. Nuser Trecha
  2038. Orana Trecha-Šiyzze*
  2039. Moffain Trecha-Moffain
  2040. Lerdu Treebā-Šenk
  2041. J’rna Trei*
  2042. Riyp Trenkary
  2043. Petriy Trifchost-Heenef
  2044. Rinās Troef
  2045. Javlān Troef-Vogily
  2046. Mārje Troef-Vogily*
  2047. Afrec Troftam
  2048. Lofjec Troftam
  2049. Folyca Tryf
  2050. Ungala Tryf-Ma'itte*
  2051. Kryna Tšāšū*
  2052. Nōnga Tufge
  2053. Nalyf Tūlmen-Elwe
  2054. Hyrsā Tundare
  2055. Dysse Tūper
  2056. Vyrrda Tūsc’r*
  2057. Rolandt Tweehuysen
  2058. Tybelt
  2059. Justes Tyca-Godez
  2060. Pavly Tyca-Godez*
  2061. Etārt Tyrsįńg-Endunn


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  2062. Peoll Ušān
  2063. Moffain Ušān-Fynn
  2064. Quše Ušān-Fyrr
  2065. Lerdu Ūfte
  2066. Corina Ūfte-Vogily*
  2067. Jōsiy Uiresa-Haltea*
  2068. Peoll Uiresa-Haltea
  2069. Jystuven Uldovyll
  2070. Ob’n Uleff-Jivru
  2071. Charlōt Uleff-Rifo Hāpst*
  2072. Berfowa Umāsse
  2073. Milber Umāsse
  2074. Peoll Umerr
  2075. Elsa Umerr-Jāstiy*
  2076. Kāter Umerr-Keldus
  2077. Petriy Umoet
  2078. Petriy Ūndarjenn Furrs-Pacōs
  2079. Moffain Ūndarjenn Furrs-Ūndarjenn Furrs
  2080. Tena Ūndarjenn Furrs-Ūndarjenn Furrs*
  2081. Kryna Undoryll-Sjocc*
  2082. Lako Ūpjader
  2083. Leta Ūpjader*
  2084. Elsa Ūpjader-Irjen*
  2085. Urbanus
  2086. Amagg Urrvu
  2087. Jānder Urrvu
  2088. Hōgta Urrvu-Diez
  2089. Ykrō Urrvu-Xagg
  2090. Lyda Urylle*
  2091. Olyna Urylle*
  2092. Wetja Ūtefusot*
  2093. Genell Ūtefusot-Hūpsō
  2094. Terre Ūtefusot-Pahoj
  2095. Eemere Ūto-Bala*
  2096. Oesete Ūto-Pacōs*
  2097. Peoll Utterā


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  2098. Herman van Bakel
  2099. Peter van Bergeijk
  2100. Lenert Vanbeek
  2101. Elsa Vanbeek-Wesi*
  2102. Piga Van Der Linden-Sjocc*
  2103. Geertje van der Vaart-Hoefmans*
  2104. Fleur van Hout*
  2105. Tine van Hout*
  2106. Karel-Ferdinand van Ittersum
  2107. Anna van Wijk-de Noord*
  2108. Šesse Varyh
  2109. Enrique Vaulaine
  2110. Jeanpaul Vaulaine
  2111. Wersja Veen-Monert
  2112. Aukje Veenema-van der Ploeg*
  2113. Veloene*
  2114. Hilta Vequesy*
  2115. Veraquandro Corona*
  2116. Helee Verass-Bojesen*
  2117. Glōnt Verass-Mānes
  2118. Leon Verass-Marte
  2119. Alex Verc-Fandare
  2120. Nōrbert Vercs
  2121. Peoll Vercs-Hošā
  2122. Pieter Verhulst
  2123. Verone rifo Poniy*
  2124. Sidōn Vijona-Jāquše
  2125. Glo Vildul-Diōiyer
  2126. Robert Vinkentouw
  2127. Trofila Viylder*
  2128. Hānes Viyndy
  2129. Petriy Vlament-Karadōc
  2130. Zula Vleys*
  2131. Chyver Vliyteram
  2132. Hysa Vliyteram-Kurmān
  2133. Toriym Vliyteram-Toriym
  2134. Crajo Vloetās-Pūrf
  2135. Keldy Vlomā-Hārt*
  2136. Pelcer Vlomā-Jāstiy
  2137. Wesi Vlyg-Seeteffe
  2138. Roemulā Vnor*
  2139. Quela Vnor-Chreepiy*
  2140. Mitārt Vnor-Flomarūs
  2141. Petriy Voetsavos-Jateuvi
  2142. Karl von Schenkendorff
  2143. Lerdu Vozjāf-Halān
  2144. Mariy Vrānciy-Woidano*
  2145. Elsyne Vricc-Ÿrfall*
  2146. Moffain Vrient-Brahfoh
  2147. Quela Vromiy-Kalāc*
  2148. Ārmyll Vromiy-Nōnga
  2149. Riynes Vromjagenn-Kāpp
  2150. Hara Vrymān*
  2151. Victer Vūcy-Zelma
  2152. Moffain Vulā
  2153. Mazu Vurrmen
  2154. Lāt Vurrmen-Oemāve


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  2155. Janos Wali
  2156. Elsa Wālter-Pōluff*
  2157. Pliy Warner
  2158. Bāste Warner-Kalis
  2159. Heegiy Wārtuqul-Fōlcwine
  2160. Firm Water
  2161. Gezulo Watereen-Fesk
  2162. Mārje Wattson*
  2163. Yloje Weert*
  2164. Pōšil Weert-Pālmen
  2165. Quše Weertiy-Weertiy
  2166. Moffain Wees
  2167. Olyna Wenberg-Ef Zutter*
  2168. Mazu Wenberg-Fynn
  2169. Cupert Wender
  2170. Halōk Wender
  2171. Janos Wesi-Hālm
  2172. Wergóncjerts
  2173. Wersja Glónt
  2174. Keath White
  2175. Terence H. White
  2176. Hubertus Winsen
  2177. Huva Wisse-Ōlm
  2178. Maliyster Wocca


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  2179. Aver Xaless-Hurfiy
  2180. Milā Xaless-Hurfiy
  2181. Hōgge Xaless-Rifo Ef Montrazen
  2182. Moffain Xalp-Thor Ferwen
  2183. Vikter Xarfylle
  2184. Tiffian Xārmenn-Geder
  2185. Zōnje Xārmenn-Rott
  2186. Iger Xāsma Bonair-Itārzatreef Rifo Troef
  2187. Kōmurr Xāsma Bonair-Parō Mesā
  2188. Dreest Xāsma Bonair-Šynāg
  2189. Leon Xāsma Bonair-Šynāg
  2190. Lesse Xāsma-Sl’r
  2191. Peoll Xāsma-Sl’r
  2192. Xavier
  2193. Aliās Xeelm
  2194. Jānes Xeelm
  2195. Šyla Xeelm-Ma'itte*
  2196. Ryna Xeerft-Jūmer*
  2197. Šana Xeerft-Ung*
  2198. Hynō Xergola-Lopes*
  2199. Polle Xers-Fāgee


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  2200. Ybbanā
  2201. Sulf Ÿlanos-Firos
  2202. Moffain Ÿlanos-Pahoj
  2203. Quela Yppsāch-Otaniy*
  2204. Ergtiy Yqufjen-Kerfewiynne
  2205. Jān Ÿrcas-Ef Wefot
  2206. Lāfer Ÿreesty-Quntā
  2207. Plona Yrgh-Ferden*
  2208. Cermel Ÿrlanes-Uleff
  2209. Viktōr Ÿrloniy
  2210. Qurrde Ÿrmōheše-Jertek
  2211. Celf Ÿrozze-Cwārden
  2212. Moffain Ÿrozze-Kāpp
  2213. Sūmiy Ÿrpsūleky-Cōrdiy*
  2214. Trofila Ÿrtōlle-Wulfa
  2215. Cridell Ÿrtuhaj Opjevuter-Clermont de Fontaigny
  2216. Alynne Yseršen-Maliyster*
  2217. Zreef Ytrācc-Ūpjader
  2218. Kōrva Ÿzolufo
  2219. Geneva Ÿzolufo-Orešy*


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  2220. Petriy Zaferr
  2221. Regiys Zaferr-Wali
  2222. Gonās Zāftec
  2223. Petriy Zagy-Zoega
  2224. Zajita*
  2225. Zaker Heenōše
  2226. Zaker Molitā
  2227. Piga Zalas-Rifo Hirdo*
  2228. Petriy Zālmen-Bala
  2229. Pošil Zāmbec*
  2230. Gyzell Zampy-Neeferf*
  2231. Lerdu Zamyna-Zertā
  2232. Ōlmenst Zatrac
  2233. Tora Zatrac-See*
  2234. Quny Zātreff-Ef Nutter
  2235. Hyenecce Zebbeve
  2236. Jan Zeeman
  2237. Drysa Zeese-Melbech*
  2238. Jān Zeese-Ploema
  2239. Quer Zellem
  2240. Uteer Zellem-Ef Belt
  2241. Lerdu Zinšes
  2242. Zita Juliy*
  2243. Zjurre
  2244. Ina Zlaje-Ferdu*
  2245. Uper Zlomiy
  2246. Moffain Znūft
  2247. Moffain Zoėnhe-Xlajes
  2248. Ālkreene Zofy
  2249. Lerdu Zōler
  2250. Qulann Zōmpsy-Lajto
  2251. Moffain Zreef
  2252. Petriy Zreef
  2253. Silver Zreggetāle-Hiyndās
  2254. Dazy Zunder*
  2255. Irtava Zūps*
  2256. Apolla Zutter-Klopaliy*
  2257. Dirr Zutter-Lindokiy
  2258. Drysto Zutter-Ÿrtōlle
  2259. Richard P. Zwickey
  2260. Sypa Zwomina-Vromiy
  2261. Pikāst Zyftoen Trōla-Eltu Varyh
  2262. Zygg


    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© De Twee Hanen v.o.f. • Kimswerd • The Netherlands

DA 00 • SPARC 14 mei 2002